więcej
19.01.2018 Certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA
Z przyjemnością informujemy, że firma EKO-SYSTEM-POLSKA otrzymała certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA przyznawany przez Centrum Badania Opinii Klientów. W imieniu całego zespołu, dziękujemy...

Referencje - Eko-System-Polska | Eko-System-Polska
mała czcionka średnia czcionka duża czcionka drukuj

Poniżej przedstawiamy listy referencyjne wystawione przez naszych Klientów.

 

 

 

SKANSKA S.A.                                                                                                         W roku 2015 firma "EKO-SYSTEM-POLSKA" Tajęcina 112, w ramach zadnia: "Budowa kanalizacji  sanitarnej Cmolas-Kapłonka i remont urządzeń na oczyszczalni ścieków w Cmolasie, Hadykówka, jagodniku i Trzęsówce"  dokonała remontu 9  istniejących  przepompowni  ścieków (...)
 

MPGK Krosno Sp. z o.o.                                                                                        W roku 2011 firma "EKO-SYSTEM-POLSKA" Tajęcina 112, jako partner konsorcjum w ramach zadania:"Budowa kanalizacji sanitarnej w gminie Iwonicz Zdrój II Eytap" wykonała i dostarczyłą zgodnie z umową 4 komory przepływomierza wykonane ze zbiorników PEHD (...)  

 
IDS-BUD S.A.                                                                                                        IDS-BUD S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 87 poświadcza, że firma "EKO-SYSTEM-POLSKA", Tajęcina 112, 36-002 Jasionka w ramach zadania inwestycyjnego: "Kontrakt W3 Budowa kanalizacji sanitarnej  na terenie miejscowości Bielany i Łęki w roku 2012 wykonała, dostarczyła i uruchomiła tłocznię ścieków (...)
   

 
IDS-BUD S.A.
IDS-BUD S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 87 poświadcza, że firma "EKO-SYSTEM-POLSKA" Szarnecka-Placko Dorota, Tajęcina 112, 36-002 Jasionka wykonała, dostarczyła i uruchomiła 744 przydomowe przepompownie ścieków w ramach zadania inwestycyjnego: " Kontrakt W3 Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie miejscowości Bielany i Łęki (...)
 

Wójt Gminy Czemierniki
Zaświadczamy, że Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "EKO-SYSTEM-POLSKA" w roku 2012, dostarczyło i uruchomiło 91 kompletnych przydomowych przepompowni ścieków w ramach zadania: "Budowa kanalizacji sanitarnej dla miejscowości Wygnanów i części miejscowości (...)


 

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDOMONT Sp. z o.o.
Zaświadczamy, że Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "EKO-SYSTEM-POLSKA" Szarnecka-Placko Dorota, w roku 2013 dostarczyło i uruchomiło 6 przepompowni ścieków dla kanalizacji sanitarnej w miejscowści Trzebuska gmina Sokołów (...)


 

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "ENERGOPOL-LUBLIN" S.A.
Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych "ENERGOPOL-LUBLIN" S.A. zaświadcza, że Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "EKO-SYSTEM-POLSKA" w roku 2011 dostarczyło i uruchomiło na podstawie podpisanej umowy, 47 przepompowni przydomowych i 2 przepompownie sieciowe w ramach zadania: "Rozbudowa sieci kanalizacyjnej wraz (...)


 

Gmina Sokołów Małopolski
Gmina Sokołów Młp.zaświadcza, że Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "EKO-SYSTEM-POLSKA" Szarnecka-Placko Dorota, w latach 2010-2013 dostarczyło i uruchomiło na terenie gminy Sokołów 17 przepompowni sieciowych oraz wykonało i uruchomiło system (...)


 

Zakład Instalacji WOD-KAN DYGAS
Zakład Instalacji WOD-Kan DYGAS s.j., ul. Malczewskiego 8, 27-310 Ciepielów udziela referencji Przedsiębiostwu Produkcyjno-Handlowemu "EKO-SYSTEM-POLSKA" w zakresie wykonanaia, dostarczenia i uruchomienia przydomowych przepompowni ścieków na zadanie (...)


 

AQUA Sp. z o.o.
Firma AQUA Sp. z o.o.; 21-008 Tomaszowice, Tomaszowice Kol 36A zaświadcza, że firma "EKO-SYSTEM-POLSKA" Szarnecka-Placko Dorota, dostarczyła i uruchomiła w latach 2012-2013 w ramach zadania: "Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Karczmiska Drugie (...)


 

Wielobranżowy Zakład "ROLBUD II"
Firma "EKO-SYSTEM-POLSKA" w ramach zadania: "Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w lewobrzeżnej części gminy Białobrzegi w miejscowościach Białobrzegi, Korniaktów Pólnocny (...)


 

Instalatorstwo Sanitarne, Grzewcze, Gazowe Krzysztof Kluza
"Instalatorstwo Sanitarne, Grzewcze i Gazowe", Krzysztof Kluza zaświadcza, że w ramach realizowanego zadania: "Przebudowa kanalizacji tłocznej (...)


 

Wielobranżowy Zakład "ROLBUD II"
Firma "EKO-SYSTEM-POLSKA" w ramach zadania: "Budowa kanalizacji sanitarnej w prawobrzeżnej części gminy Białobrzegi w miejscowości Białobrzegi, Korniaktów Płd, Budy Łańcuckie" była dostawcą 24 kompletnych przepompowni  (...)


 

Instalatorstwo Sanitarne, Grzewcze, Gazowe Krzysztof Kluza
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "EKO-SYSTEM-POLSKA" w roku 2012 wykonało, dostarczyło i uruchomiło na nasze zlecenie 3szt. kompletnych przepompowni ścieków w zbiornikach betonowych B45 (...)


 
HYDROMEL Końskie

Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska i Melioracji "HYDROMEL" Sp. z o.o zaświadcza, że firma "EKO-SYSTEM-POLSKA" w latach 2010-2011 w ramach zadania: "Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Holendry Kozienickie w aglomeracji Kozienice" była dostawcą przepompowni ścieków (...)


   

Instalatorstwo Sanitarne, Grzewcze, Gazowe Krzysztof Kluza
Instalatorstwo Sanitarne, Grzewcze i Gazowe, 36-100 Bukowiec 100a zaświadcza, że w latach 2011-2012 zgodnie z umową firma "EKO-SYSTEM-POLSKA", dostarczyła 9 szt. kompletnych przepompowni ścieków (...)


 

WODMAR
Zaświadczamy, że Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "EKO-SYSTEM-POLSKA" na nasze zamówienie w roku 2012 wykonało, dostarczyło i uruchomiło 91 kompletnych przydomowych przepompowni ścieków w ramach zadania: "Budowa kanalizacji sanitarnej (...)


 

SKANSKA
Firma Skanska S.A. udziela referencji Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Handlowemu "EKO-SYSTEM-POLSKA" w zakresie wykonania, dostarczenia i uruchomienia przydomowych przepompowni ścieków na zadanie: "Budowa  sieci wodociągowej i kanalizacji (...)


 

REM-WOD Sp.zoo
Firma "REM-WOD" Sp. z o.o. udziela referencji Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Handlowemu "EKO-SYSTEM-POLSKA" w zakresie wykonania, dostarczenia i uruchomienia przydomowych przepompowni ścieków na zadaniach (...)


 

Gmina Korczyna
Informujemy, że w latach 2004-2005 Gmina realizowała w miejscowościach: Korczyna i Iskrzynia zadania inwestycyjne kanalizacji sanitarnej. Dla tych zadań Firma P.P.H. "EKO-SYSTEM-POLSKA" dostarczała kompletne przepompownie ścieków (...) 


 

PRW-K "ROKAN"
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "Eko-System-Polska", Dorota Szarnecka-Placko z siedzibą w Jasionce/k.Rzeszowa zrealizowało w roku 2010-2011 na nasze zamówienie dostawę 11 kompletnych przepompowni sieciowych oraz wykonało i uruchomiło system monitoringu pracy przepompowni sieciowych przeznaczonych dla kanalizacji sanitarnej w miejscowości Turza i Nienadówka. (...)


   

Zakład Instalacji Sanitarnych Adam Niedziałek
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe  EKO-SYSTEM-POLSKA z siedzibą w Jasionce 74A na zadanie: "Budowa Kanalizacji sanitarnej w miejscowości Jabłonica Polska, Jasionów i Wzdów" dostarczyła i uruchomiła w latach 2010 i 2011 na nasze zamówienie cztery kompletne przepompownie ścieków. (...)


   

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Jaślanach
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Jaślanach zaświadcza, że Firma EKO-SYSTEM-POLSKA wykonała w latach 2009 i 2010 wymianę rurociągów w hali Stacji Uzdatniania Wody w Jaślanach. Zakres prac obajmował: demontaż stalowych rurociągów wraz z armaturą, dostawę kształtek (...)

 

 

Zakład Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych, Gazowych i C.O. Stanisław Ziaja
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "Eko-System-Polska", Dorota Szarnecka-Placko z siedzibą w Jasionce/k.Rzeszowa zrealizowało w roku 2010-2011 zamówienie na dostawę 6 kompletnych przepompowni sieciowych i 12 przepompowni przydomowych (...)

 

 

 

Zakład Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych, Gazowych i C.O. Stanisław Ziaja
Zakład Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych, Gazowych i C.O. Stanisław Ziaja potwierdza, że P.P.H. EKO-SYSTEM-POLSKA, Dorota Szarnecka-Placko z siedzibą w Jasionce /k. Rzeszowa zrealizowało w latach 2010-2011 zamówienie na dostawę 10 szt. kompletnych przepompowni sieciowych oraz wykonało i (...)

 

 

Gminna Spółka Komunalna Sp. z o.o.

 P.P.H. EKO-SYSTEM-POLSKA w Jasionce /k. Rzeszowa zrealizowało w latach 2010-2011 zamówienie na dostawę i uruchomienie 173 szt. kompletnych przydomowych przepompowni ścieków przeznaczonych do realizacji zadania: "Budowa sieci kanalizacji (...)

 

 

GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o.

GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o. zaświadcza, że P.P.H. EKO-SYSTEM-POLSKA, Dorota Szarnecka-Placko z siedzibą w Jasionce /k. Rzeszowa dostarczyła 66 szt. zbiorników przydomowych przepompowni ścieków (...)

 

 

Przedsiębiorstwo Budowlane AWERS 

Przedsiębiorstwo Budowlane "AWERS" Sp. z o.o. potwierdza, że firma ESP, Dorota Szarnecka-Placko z siedzibą w Jasionce /k. Rzeszowa  dostarczyła cztery przepompownie ścieków na zadanie: (...)

 

 

Instalatorstwo Sanitarne Grzewcze Gazowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Eko-System-Polska" z siedzibą w Jasionce /k. Rzeszowa w ramach budowy kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Kamionka i Skrzyszów, w Gminie Ostrów wykonała i dostarczyła (...)

 

 

Zakład Usług Komunalnych w Ostrowie

Zaświadczamy, że Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "Eko-System-Polska" z siedzibą w Jasionce /k.Rzeszowa w ramach budowy kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Kamionka i Skrzyszów, w Gminie (...)

 

 

GRUNDFOS POMPY

Grundfos Pompy Sp. z o.o., ul.Klonowa 23, 32-081 Przeźmierowo potwierdza, że Firma PPH "EKO-SYSTEM-POLSKA", Dorota Szarnecka-Placko z siedzibą w Jasionce /k. Rzeszowa w latach 2009 - 2010 w ramach kontraktu (...) 

 

   

 

ENERGOPOL-LUBLIN S.A.

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych 'ENERGOPOL-LUBLIN" S.A. potwierdza, że firma "EKO-SYSTEM-POLSKA", Dorota Szarenecka-Placko z siedzibą w Jasionce /k. Rzeszowa w ramach zadania: "Budowa kanalizacji sanitarnej w m. Dierzkowice (...)

 

   

 

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Melioracyjnych

Niniejszym zaświadczamy, że firma "EKO-SYSTEM-POLSKA", Dorota Szarnecka-Placko z siedzibą w Jasionce/k. Rzeszowa wykonała na nasze zamówienie w roku 2010 pięć przepompowni sieciowych i cztery przepompownie przydomowe w miejscowości (...)

 

 


 

Burmistrz Gminy Jedlicze

Potwierdzamy, że w latach 2008-2009 w ramach zadania "Inwestycje w zakresie gospodarki ściekowej w gminie Jedlicze będące częścią Projektu pn.: "Program poprawy czystości (...)

 

 

INSBUD Tarnów

W marcu 2009r. zleciliśmy firmie "EKO-SYSTEM-POLSKA", Dorota Szarnecka-Placko z siedzibą w Jasionce /k.Rzeszowa wykonanie i dostawę studni kanalizacyjnych dla zadania: "Budowa kanalizacji sanitarnej w (...)

 

   

 Gminny Zakład Komunalny we Frysztaku

Firma PPH EKO-SYSTEM POLSKA zrealizowała na nasze zamówienie w latach 2001-2005 kilkadziesiąt kompletnych przepompowni ścieków. Sposób wykonania przyjętych zobowiązań zasługuje na rekomendację firmy jako odpowiedzialnego i solidnego partnera w realizacji zadań inwestycyjnych (...)

           

 

 

Wójt Gminy Korczyna

PPH EKO-SYSTEM POLSKA wykonał zamówienie zgodnie z posiadaną przez Urząd Gminy dokumentacją. Swoje obowiązki firma zrealizowała fachowo, rzetelnie i w sposób śiwadczący o pełnym profesjonalizmie (...)

 

   


 

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych w Krośnie

Współpraca w trakcie realizacji kontraktów i w okresach gwarancyjnych przebiegała i przebiega bardzo sprawnie. Sposób wykonywania przyjętych zobowiązań zasługuje na rekomendację firmy PPH EKO-SYSTEM POLSKA jako odpowiedzialnego i niezawodnego partnera w realizacji zadań inwestycyjnych(...)

 

 


 

Przedsiębiorstwo Robót Wodno-Kanalizacyjnych ROKAN

W roku 2005 firma EKO-SYSTEM POLSKA jako nasz podwykonawca zrealizowała dostawę i uruchomiła 15 kompletnych przepompowni ścieków. Prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z projektem technicznym i zasadami sztuki budowlanej. Należy podkreślić duże zaangażowanie, profesjonalizm pracowników Firmy oraz bardzo sprawny nadzór i

koordynację (...) 

 

   

 

Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Inżynieryjnych "RPM Mielec"

Zamówienia zrealizowane zostały w uzgodnionych terminach a zbiorniki przepompowni i studni wykonane precyzyjnie i fachowo, co gwarantuje wymaganą szczelność. Dostarczone obiekty spełniły wszystkie nasze wymagania. Możemy polecić firmę "EKO-SYSTEM POLSKA" jako niezawodnego, odpowiedzialnego producenta studni i kompletnych przepompowni ścieków (...)

 

   

 

Zakład Gospodarki Komunalnej w Rymanowie

Z satysfakcją stwierdzamy, że jakość dostarczonych urządzeń świadczy o profesjonalizmie oraz dużym doświadczeniu producenta. Firma EKO-SYSTEM POLSKA solidnie i fachowo wywiązała się ze wszystkich ustaleń z użytkownikiem. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę "ESP" jako rzetelnego i fachowego producenta oraz dostawcę przepompowni

ścieków (...)

   

 

SKANSKA

SKANSKA S.A. od wielu lat współpracuje z PPH EKO-SYSTEM POLSKA w zakresie usług budowlanych i dostaw urządzeń. Na podstawie wieloletniej współpracy uważamy, że Firma jest partnerem wiarygodnym i zasługuje na rekomendacje oraz jest godna polecenia jako producent i dostawca kompletnych przepompowni ścieków (...)

 

   

Urząd Miejski Puszczykowo

Informujemy, iż na terenie miasta Puszczykowa eksploatujemy system kanalizacji sanitarnej z przepompowni ścieków. Wyposażone są one w pompy zatapialne typu APG (SV, SEG) firmy Grundfos. (...)